KURUMSAL

Firmamiz

BİZ NASIL ÇALIŞIYORUZ?

TR

EN

Bayi Girişi

İnsan Kaynakları

RU

Firmamız dizel ve benzinli motor araçlarının pistonlarını, soğutma kompresörleri, hava kompresörleri ve araç komresörlerinin piston ve biyel kollarını imal etmekte olup Türkiye'nin önde gelen firmalarından bir tanesidir. 2007 yılından günümüze kadar imalat gerçekleştiren firmamız 4.000m2 kapalı alanda çalışmaktadır.


Piston üretiminin yanı sıra biel kollarında da kendini kanıtlamış olan firmamız, müşteri memnuniyeti ve satış sonrası servis desteğiyle firmalarımızın yüzünü güldürmektedir. Ürünlerini Dünya'nın değişik bölgelerindeki müşterilerine pazarlamaktadır.

 Gerek yurt içi, gerekse uluslararası pazarlarda ürün kalitesinden ödün vermeden hizmet veren PR Metal "ISO 9001:2015" kalite belgesiyle müşterilerine daha profesyonel hizmet imkanı sunmaktadır. Makine parkurunu teknolojik yeniliklere göre düzenleyen PR Metal; son teknolojinin kullanıldığı tezgâhların oluşturduğu bir üretim hattına sahiptir. Kalite kontrol biriminde son teknoloji cihazlarla ürünlerini sürekli denetleyerek, kusursuz kalite ürünler ortaya koymaktadır.


 

 

PROTON METAL DÖKÜM TALAŞLI İMALAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

© 2017 PR Metal Tüm Hakkı Saklıdır.